Hakkımızda

2004 Yılından günümüze İklimlendirme sektöründe zengin hizmet yelpazesine sahip, kaliteli ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunmakta olan Derece Mühendislik Mersin merkezli çalışmalarıyla hedeflediği %100 müşteri memnuniyetinin ötesinde organize yapısıyla bölgenin lider şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Derece Mühendislik geşişim odaklı ve yenilikçi bakış açısıyla sektörde öncü olarak gelişimini sürdürmektedir.

Vizyon

Sektöründe ki güncel teknolojik gelişmeleri takip eden ve bu doğrultuda kensini sürekli geliştiren yenilikçi bir kimlik ile müşterilerine en uygun ve kaliteli hizmeti hesaplı bir şekilde ulaştıran Derece Mühendislik verdiği hizmetle, farklılıklar oluşturarak bölgesinde tercih edilen bir doğalgaz firması olmayı hedefleyip bu uğurda emin adımlarla ilerlemesini ilelebet sürdürecektir.

Misyon

Sadece yaptığı iş gereği değil, aynı zamanda gelecek nesillere daha yaşanılabilir, temiz bir dünya bırakmak adına DERECE MÜHENDİSLİK ailesi olarak doğalgaz tesisatı teknolojisindeki yenilikleri yakından takip ederek, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile mükemmele ulaşmak. Doğru strateji ve kısa zamanda iş teslim etme garantisiyle hizmet sektöründe adından söz ettiren bir firmadır.

Ücretsiz Keşif
close slider