En İyi Isı Pompası Modelleri

Gelişmiş ısı pompası teknolojisi ve güçlü ekipmanları ile Flair monoblok ısı pompalarının verimliliği artırılarak CO2 emisyonlarında önemli ölçüde azalma sağlanmıştır. Çevreyi korumaya yönelik sosyal sorumluluğumuzu somutlaştıran çevre dostu bir üründür. Isıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı yüksek teknoloji ile karşılar.

Seçkin özellikler
Flair havadan suya ısı pompası sistemi; güçlü, akıllı ve kullanıcı dostudur. Tatil modu, sessiz mod, sessiz ön ayarlar, saat ayarı, haftalık zamanlayıcı, yerden ısıtma ayarı ve dış mekana bağlı mod gibi birçok kullanıcı dostu işlevi vardır.

sessiz mod
Kompresör çıkışı ve fan hızı ayarlanarak, ünitenin çalışma sesi seviyesi 3 dB(A)’ya düşürülebilir. Bu sayede gece veya özel günlerde daha sessiz çalışma sağlayabilir.

hassas sıcaklık ayarı
Elektronik genleşme valfleri, sistemin koşullardaki ve su sıcaklığındaki değişikliklere otomatik olarak uyum sağlamasına olanak tanır.

sağlıklı
Kullanım suyu hijyeniktir ve doğrudan kullanılabilir. Paslanmaz çelik tanklar ve borular su kalitesini etkilemez. 80°C’ye kadar yüksek sıcaklıkta dezenfeksiyon işlevi, bakteri üremesini önleyebilir, sıhhi su kaynakları sağlayabilir ve kullanıcılar için sağlıklı bir yaşam deneyimi yaratabilir.

Isı pompaları nerelerde kullanılır?
Isı pompaları ev, ofis gibi birçok yerde kullanılabilir.

Isı pompası ne işe yarar?
Modele bağlı olarak, bir ısı pompası ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Isı pompası modelleri nelerdir?
Harika özelliklere sahip birçok ısı pompası için buraya tıklayın.

Sizinle doğrudan nasıl iletişim kurabilirim?
Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçmek için bu linke tıklayabilirsiniz.